ניר קוריס – סיכום שבוע הפינטק של ישראל והאמירויות

עם תחילת הגל הגדול שבא בעקבות הסכמי השלום של ישראל עם איחוד האמירויות , החלטתי שזו הזדמנויות מצויינת לבנות גשרים חדשים של פינטק עבור ישראל והאמירויות.

הראשונים שיצאו על הטיסות הראשונות לחתימת ההסכמים והסחר היו הבנקים, בנק הפועלים ולאומי מילאו משלחות והתחילו להפגש עם מקביליהם באבו דאבי ודובאי.

בימים האלה הייתי בעיצומה של ועידה אחרת בשם ועידת אומות הפינטק FinTech Nations שהיתה מוצלחת במיוחד והתקיימה בפלטפורמה ויראטואלית מעולה לחיבורים עסקיים בין חברות הפינטק , התשלומים, הבנקאות הפתוחה והבנקים כמובן.

החלטתי שאני רוצה עוד השנה ב2020 לקיים את שבוע הפינטק של ישראל והאמירויות. רבים לא חשבו שזה אפשרי בזמן כה קצר אבל ידעתי שהשוק דורש את זה ואני מאמין בפעילות ארוכת טווח שצריכה להתחיל גם אם זה אומר ועידת און ליין.

בסופו של דבר בתחילת מרץ היתה לנו ועידה מדהימה. UAE-Israel Fintech Week , עם קרנות הון סיכון, משקיעים פרטיים, חברות פינטק, בנקים, רגולטורים, פינטקים מישראל והאמירויות וגם צופים ושותפים מכל העולם.

לסיכום, היו לנו 800 משתתפים, 60 הרצאות , חצי מגורמים באמירויות , וגם קצת בחריין וחצי מישראל. חברות פינטק, בנקים, משקיעים, קרנות ו Private Offices , גופים ציבוריים, רגולטורים, גופי תשלומים  ועוד.

עכשיו אנחנו עובדים על אקתון הפינטק שיהיה במרץ 2021 וגם על ועידת FinTech Nations בספטמבר.


לינק לאתר הועידה

http://fintechweek.co.il/

http://fintechweek.ae/

כל ההרצאות עלו לערוץ היוטיוב:

https://www.youtube.com/channel/UCuQW09Ofbo6evF9zbkkO7iA/videos